תקנון שימוש

התקנון נכתב בלשון זכר מטעמי נוחות וחל על שני המינים.

 1. בהסכמה לתקנון זה הינך מאשר קבלת עדכונים בדואר אלקטרוני ובכן בהודעות טקסט מאתר LIKE-ME.co.il, העדכונים כוללים לרבות: עדכונים לגבי מצב ההזמנה, מבצעים וטיפים.
 2. בעת רכישתך באתר LIKE-ME.co.il הנך מודע לכך שהמוצרים אותם תבחר להזמין אינם ברשות אתר LIKE-ME.co.il אלא אצל ספקים צד ג’ אשר מטפלים בהזמנה ממדינות שונות ישירות אל הלקוח וזמני המשלוח עשויים להשתנות בעת לעת ללא התראה. אין בסעיף זה או בכלל התחייבות של האתר לגבי זמני המשלוח הצפויים בפועל.
 3. אתר LIKE-ME.co.il פועל כמתווך בין לקוחות לבין ספקים צד ג’. אין האתר אחראי על טיב המוצרים או זמן האספקה שלהם, האחריות הבלעדית הנה על הספק בלבד.
 4. בעת רכישה באתר הלקוח מבין ומאשר כי אתר LIKE-ME.co.il או האתרים שמופעלים על ידי אינם צד בכל מחלוקת משפטית, חוקית או אחרת בין הלקוח לספק צד ג׳ אשר סיפק את המוצר בפועל. אתר LIKE-ME.co.il,  החברה וכל הנכסים המופעלים על ידיה באמצעים דיגיטליים מהווים פלטפורמה להעברת תשלום וחיבור בין הלקוח לבין הספק ממנו נרכש המוצר או השירות. בכל עניין משפטי, ניתן ליצור קשר עם הנהלת האתר לקבלת פרטי הספק ממנו נרכש המוצר על ידי הלקוח.
 5.  השירותים המוצעים באתר מהווים “מידע” כהגדרתו בחוק המחשבים, תשנ”ה – 1995. בהתאם להוראות סעיף 14ג(ד) לחוק הגנת הצרכן, תשמ”א – 1981 לרוכש לא עומדת הזכות לבטל עסקה ביחס ל”מידע” כהגדרתו הנ”ל, לכן ברכישת השירותים באתר לא תהיה אפשרות לבטל את העסקה ולקבל החזר כספי. אין החזר כספי עבור מוצרים ושירותים הנרכשים באתר ולא ניתן לבטל עסקאות אלא בכפוף לשיקול דעת אתר LIKE-ME.co.il במקרים חריגים ובעמלה של 25% מגובה העסקה.
 6.  המשתמש מצהיר כי לא תהיה לו כל טענתו/או דרישה בנימוק של אי התאמה של המוצרים ו/או השירותים באתר וידוע לו כי על פי חוק, לא תתבצע החזרה או החלפה של שירותים הנחשבים למידע ו/או הניתנים להקלטה, שעתוק או שכפול, קרי לא יבוצע החזר כספי במקרה הנדון.
 7.  מפעיל האתר רשאי להפסיק את השירותים המסופקים לרוכש באופן מוחלט או זמני, או להגבילם בין היתר בכל מקרה בו המשתמש לא שילם במועד תשלום שהוא חב בו או אם ראה מפעיל האתר כי קיים חשש סביר שהרוכש לא יעמוד בתשלומים בעד השירותים ו\או במקרה בו המשתמש הפר את תנאי ההתקשרות עמו לרבות הוראות תקנון זה.

הבהרות ותנאים

 1.  לקוח אשר שינה את שם המשתמש של חשבונו האינסטגרם/הפייסבוק/הטוויטר/היוטיוב או כל ממשק אחר לאחר יצירת או קבלת הזמנתו ו/או הפך את חשבונו לפרטי (לא ציבורי) לא יכול לדרוש כל פיצוי על השירות שקיבל כיוון והנו מודע כי מנע מהתהליך המילוי האוטומטי להתרחש ואף גרם לפגימת הזמנתו. כל האחריות חלה על הלקוח במקרה זה. במקרים אלו למבצע ההזמנה (הלקוח) לא תהיה כל טענה או דרישה כלפי מפעילי אתר לייק-מי.
 2. לקוח אשר רכש לייקים/עוקבים או שירותים אחרים מאתר לייק-מי ומאתר אחר במקביל מבין כי הוא פוגם בשלמות הזמנתו וכי לא יכול לבוא בכל דרישה או טענה למפעילי אתר לייק-מי. אין לבצע הזמנות כפולות משני ספקים במקביל. במקרים אלו כל האחריות חלה על הלקוח ולא יקבל פיצוי ממפעילי האתר.
 3. הבהרה חשובה: שירות העוקבים ו/או הלייקים שלנו לא רלוונטי בעבור בעלי עסקים אשר מעוניינים להגדיל את קהל העוקבים שלהם על פי אחד או יותר מהקריטריונים הבאים: א. אנחנו לא מספקים קהל מדויק או על סמך נישה, טווח גילאים, מגדר/מגזר, צבע עור או מוצא ספציפיים.
  ב. כחלק מהשירות שאנו מספקים לא ניתן לבחור אף מאפיין ספציפי לעוקבים או ללייקים.
  ג. טענות, בקשות או דרישות לגבי “איכות העוקבים” המבוססות על סמך נישה, טווח גילאים, מגדר/מגזר, צבע עור או מוצא ספציפיים הנן טענות אשר לא תקפות לאופי המוצר שלנו, על הלקוח להבין כי בעודו מבצע הזמנה באתר הנו הסכים למדיניות תקנון אתר זה ולא תהיה לו כל טענה כנגד בעל האתר בנושא זה או בנושאים אחרים.
   על הלקוח להבין כי לאחר ביצוע ההזמנה לא יתאפשר לבטלה או לדרוש תשלום חזרה עקב אי ידיעה של אחד או יותר מהתנאים הללו. ללקוח לא תהיה כל טענה כנגד בעל האתר עקב סעיף זה.
 4. מקור העוקבים הנו רנדומלי שרירותי ומשתנה, כל פעם מנתח אוכלוסייה אחר בעולם. לא יהיה ניתן לשנותו או לגוונו על פי בחירת הלקוח. העוקבים אינם ישראלים.
 5. אתר לייק-מי אינו מתחייב על פעילות כלשהי לרבות לייקים, צפיות ו/או תגובות מצד העוקבים המוזרמים לחשבון.

תנאים לביצוע עסקה באתר

 •  משתמש אשר ירכוש את שירותי האתר נדרש להזין את שם המשתמש שלו ברשת החברתית ו/או להזין קישור תקין לפרופיל, פרטי אשראי, שם מלא ומספר תעודת זהות של בעל הכרטיס. הנתונים שנמסרו יישמרו על ידי מפעיל האתר לשם ביצוע ההזמנה בלבד. פרטים שגויים ו/או אי מסירת מלוא הפרטים הנדרשים עלולים למנוע את קבלת המוצר ואת האפשרות להשתמש בשירותי הרכישה באתר.
 • הלקוח הנו בעל כרטיס האשראי תקף או אמצעי תשלום אחר והנו מעל גיל 16.
 •  במידה וגילו של הלקוח מתחת לגיל 16 או אינו זכאי לבצע פעולות משפטיות ללא אישור אפוטרופוס, בעלי האתר יראו את שימושו של הלקוח באתר כאישור אפוטרופוס תקף לביצוע העסקה.
 •  הלקוח הנו בעל חשבון פייפאל PAYPAL ו/או כרטיס אשראי ישראלי או בינלאומי בתוקף.
 •  הלקוח הוא בעל כתובת מייל אלקטרונית פעילה.
 • כל העסקאות יתבצעו לאחר אישורה של חברת האשראי, לאחר רכישה שהתקיימה באמצעות כרטיס אשראי ו/או חשבון PAY PAL.
 • חל איסור מוחלט לעשות שימוש בפרטים אישיים של אדם אחר ו/או להתחזות לאחר כחלק מהשימוש באתר.

תנאי רכישה לכל השירותים

 • המחירים באתר LIKE-ME.co.il כוללים מע”מ.
 • מחירי השירותים באתר אינם קבועים אך ניתנים לשינוי ללא התראה על סמך שיקולם הבלעדי של מפעילי האתר.
 • מפעילי האתר רשאים לאשר או לבטל כל עסקה ו/או זמנה ללא התראה מראש ו/או יידוע של הלקוח. באם נפלה טעות למחירו או לתיאורו של מוצר, או אם התברר כי התלוותה פעולה המנוגדת לתקנון זה מצד הלקוח או צד ג’.
 • רכישת השירותים ו/או המוצרים שאתר LIKE-ME.co.il מציע כפופה למדיניות ולתנאים של הרשתות החברתיות, כגון: פייסבוק, אינסטגרם, יוטיוב ואחרות.
 • במעמדת רכישת המוצרים ו/או השירותים על הפרופיל של הלקוח (משתמש האינסטגרם, פייסבוק, יוטיוב) להיות ציבורי ולא פרטי. להשאירו ציבורי לפחות 14 ימים לאחר רכישת השירות ו/או המוצר מאתר LIKE-ME.co.il. לקוח שלא ישאיר את הפרופיל ציבורי למשך 14 ימים לאחר הרכישה מהאתר מבין כי לא יוכל לדרוש כל דרישה בגין פיצוי או זיכוי.
 • על הלקוח להשאיר את שם המשתמש/כתובת ה-URL שסיפק תקינה ופעילה, לקוח שיחליף את שם המשתמש של חשבונו בטווח זמני האספקה או אחרי זמני האספקה, לא יהיה זכאי למילוי חוזר או כל שירות מבעלי האתר. הלקוח מבין כי לא יוכל לבוא בדרישה בגין פיצוי או זיכוי.
 • רכישת כמות עוקבים לאינסטגרם ו/או פייסבוק ו/או יו טיוב כשמה כן היא, הוספת עוקבים לפרופיל של המשתמש באותה הרשת.
 • כל הרכישות של מוצרים אשר לא כוללים את ההגדרה “חבילה חודשית” הנן רכישות חד פעמיות, כאשר ההזמנה תסופק ללקוח רק לאחר אישור העסקה מחברת האשראי. רכישות המוגדרות כ”חבילה חודשית” יטופלו באופן חודשי לאחר אישור העסקה מחברת האשראי. אישור עסקה מאומתת על ידי חשבונית מס קבלה.
 • אתר LIKE-ME.co.il אינו מתחייב לתת ימי אחריות למילוי חוזר או החזרת מספר העוקבים/הלייקים שהיו בעת ביצוע ההזמנה.
 • במידה ומתקיימתירידה בכמות העוקבים מפעיל האתר לא יישא באחריות לכך ולמשתמש לא תהיה כל זכות לטענה ו/או דרישה בנושא.

תנאי רכישה לחבילות חודשיות באתר

 • אין התחייבות לחבילה החודשית באתר וניתן לבטלה בהודעה כתובה בכל זמן נתון, ללא עלות נוספת.
 • רכישת חבילה חודשית הנה על בסיס תשלום חודשי המתרחש אוטומטית אחת לחודש. (חבילה שנרכשה ב-25 לחודש תחויב שוב ב-25 לחודש הבא) משמע כל חודש תתחדש החבילה אשר רכש הלקוח. על בעל האתר לא נדרש ליידע את הלקוח על חידוש החיוב של החבילה החודשית.
 • באם מעוניין הלקוח לבטל את החבילה החודשית יידרש לשלוח הודעה/מייל כתוב עם בקשה לביטול.

מדיניות שילוח

 • כל ההזמנות מטופלות ב-24 שעות הראשונות מרגע קבלתם במערכת האתר.
 • בעת רכישתך באתר LIKE-ME.co.il הנך מודע לכך שהמוצרים אותם תבחר להזמין אינם ברשות אתר LIKE-ME.co.il אלא אצל ספקים צד ג’ אשר מטפלים בהזמנה ממדינות שונות ישירות אל הלקוח וזמני המשלוח עשויים להשתנות בעת לעת ללא התראה. אין בסעיף זה או בכלל התחייבות של האתר לגבי זמני המשלוח הצפויים בפועל.
 • זמני אספקת המוצרים/השירותים המוצעים באתר משתנים ועומדים על 24 שעות עד 30 ימי עסקים מרגע ביצוע ההזמנה באתר.
  (ימי עסקים א’-ה’, בימי חול בלבד, ללא ימי שישי, ללא חגים ושבתות)
 • רוב ההזמנות מטופלות ואף מגיעות לכדי השלמה ב-5-7 ימי העסקים הראשונים, אך אין זאת התחייבות כי ההזמנות יושלמו בפרק זמן מוגדר.
 • הזמנות גדולות מעל 5 אלף עוקבים/לייקים/תגובות לאינסטגרם יכולות לערוך עד 14-30 ימי עסקים או יותר.
 • הזמנות ליוטיוב יכולות לערוך עד 30 ימי עסקים או יותר.
 • הזמנות טיק טוק יכולות לערוך עד 14-30 ימי עסקים או יותר.
 • הזמנות פייסבוק יכולות לערוך עד 14-30 ימי עסקים או יותר.

מדיניות ביטול עסקה

 •  השירותים המוצעים באתר מהווים “מידע” כהגדרתו בחוק המחשבים, תשנ”ה – 1995. בהתאם להוראות סעיף 14ג(ד) לחוק הגנת הצרכן, תשמ”א – 1981 לרוכש לא עומדת הזכות לבטל עסקה ביחס ל”מידע” כהגדרתו הנ”ל, לכן ברכישת השירותים באתר לא תהיה אפשרות לבטל את העסקה ולקבל החזר כספי. אין החזר כספי עבור מוצרים ושירותים הנרכשים באתר ולא ניתן לבטל עסקאות אלא בכפוף לשיקולם הבלעדי של מפעילי אתר LIKE-ME.co.il במקרים חריגים ובעמלה שתקבע על סמך מימצאי העסקה.
 • הבהרה חשובה: שירות העוקבים ו/או הלייקים שלנו לא רלוונטי בעבור בעלי עסקים אשר מעוניינים להגדיל את קהל העוקבים שלהם על פי אחד או יותר מהקריטריונים הבאים: א. אנחנו לא מספקים קהל מדויק או על סמך נישה, טווח גילאים, מגדר/מגזר, צבע עור או מוצא ספציפיים.
  ב. כחלק מהשירות שאנו מספקים לא ניתן לבחור אף מאפיין ספציפי לעוקבים או ללייקים.
  ג. טענות, בקשות או דרישות לגבי “איכות העוקבים” המבוססות על סמך נישה, טווח גילאים, מגדר/מגזר, צבע עור או מוצא ספציפיים הנן טענות אשר לא תקפות לאופי המוצר שלנו, על הלקוח להבין כי בעודו מבצע הזמנה באתר הנו הסכים למדיניות תקנון אתר זה ולא תהיה לו כל טענה כנגד בעל האתר בנושא זה או בנושאים אחרים.על הלקוח להבין כי לאחר ביצוע ההזמנה לא יתאפשר לבטלה או לדרוש תשלום חזרה עקב אי ידיעה של אחד או יותר מהתנאים הללו. ללקוח לא תהיה כל טענה כנגד בעל האתר עקב סעיף זה.

מדיניות פרטיות ואבטחת המידע באתר

 1. אתר LIKE-me.co.il עומד בתקני האבטחה המחמירים ביותר על מנת לשמור על לקוחותיו.
 2. אתר LIKE-me.co.il עומד ברמה גבוה ביותר של התקן PCI DSS Level 1, תקן אבטחה עולמי.
 3. אתר LIKE-Me מכבד את פרטיות המשתמשים ומפעיל מערכות אבטחה לשם אבטחת המידע שנמסר באמצעותם.
 4. המשתמש מסכים כי מפעילי האתר לא יישאו בשום אחריות לחשיפת המידע בכל מקרה של פריצה למערכות האתר או לשרתיו ו/או במקרה של העתקת ו/או הורדת הקורסים ע”י צדדי ג’, המשתמש מוותר על כל דרישה, תביעה או טענה נגד מפעיל האתר בשל כך.
 5. פרטיות של המבקרים באתר לייק-מי חשובה לנו מאוד, ואנחנו מחויבים לשמירה על מדיניות זו. אנו לעולם לא חושפים את זהותם של הלקוחות שלנו מול צד נוסף, זהותם של הלקוחות שלנו נשמרת באופן אנונימי במערכת.
 6. בעת שימוש באתר, אנו עשויים לאסוף פרטים אישיים לשימוש פנימי בלבד, כגון:
  המידע שאתם מזינים בזמן השימוש בשירותים באתר שלנו, כמו שם מלא, מספר טלפון, אימייל, כתובת פרופיל/שם משתמש ועוד.
  מידע שקשור לכל דבר שאתם רוכשים, שירותים בהם אתם משתמשים, או העברות שאתם מבצעים באתר שלנו, הכולל את השם שלכם, הכתובת, מספר הטלפון, כתובת הדואר האלקטרוני, ופרטי כרטיס האשראי שלכם;
  מידע על המחשב שלכם, כולל כתובת ה-IP שלכם, מיקומכם הגאוגרפי, סוג הדפדפן והגרסה שלו, ומערכת ההפעלה;
  מידע על הביקורים והשימוש שלכם באתר, כולל מקור ההפניה, אורך הביקור, צפיות בעמודים, ונתיבי המעבר שלכם באתר;
  מידע שנוצר בזמן השימוש באתר שלנו, כולל מתי, כמה, ובאילו נסיבות אתם משתמשים בו;
  אנו לעולם לא חושפים את זהותם של הלקוחות שלנו מול צד נוסף, זהותם של הלקוחות שלנו נשמרת באופן אנונימי במערכת.
 7. שימוש בפרטים האישיים שלכם: בפרטים אישיים שנמסרו לנו דרך אתר like-me.co.il ייעשה שימוש למטרות שצוינו במדיניות זו, או בעמודים הרלוונטיים שבאתר. ייתכן שנשתמש בפרטים האישיים שלכם למטרות הבאות: התאמה האישית של האתר עבור לקוחותינו, אספקה של מוצרים/שירותים שנרכשו על ידי הלקוח באתר, שליחה של חשבוניות, תזכורות תשלום ועוד אל הלקוח, שליחת הודעות בדואר האלקטרוני ו/או בהודעות טקסט. (*ניתן להסיר הרשמה לשירותי דיוור בכל עת.) שליחה של מסרים שיווקיים שקשורים לעסק שלנו והעסקים של חברות צד ג’ שנבחרו בקפידה שלדעתנו עשויות לעניין אתכם, בדואר או, במקרים שבהם הסכמתם לכך ספציפית, בדואר האלקטרוני, או באמצעות טכנולוגיות דומות (אתם יכולים ליידע אותנו בכל עת אם אתם כבר לא מעוניינים במסרים שיווקיים). שמירה על אתר Like-me.co.il מוצפן ומאובטח על מנת למנוע הונאות.

יצירת קשר

 •  נשמח לתת מענה חי תמיד. לכל שאלה! שירות הלקוחות שלנו פעיל 24/7, שלחו לנו הודעה בצ’אט בצד האתר וניתן מענה מהיר.
 •  ניתן לשלוח פנייה לשירות הלקוחות בצ’אט באתר ו/או במייל – [email protected]om
 • בעת הפנייה יש לציין את הפרטים הבאים: מס’ ההזמנה(כפי שמופיע במייל), שם מלא, כתובת מייל, טלפון.